środa, 13 czerwca 2018

Telewizja "Dom pod bocianem" nadaje :-)


6 komentarzy:

 1. Widzę daleko zaawansowane przygotowania do prowadzenia ratuszowej galeryjki. Życzę powodzenia, samych sukcesów i wielu, wielu pomysłów.
  regian

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogromne zaangażowanie, dlatego postanowiłam tak na szybko powiedzieć kilka słów. A jak się robi na szybko to zawsze się o czymś zapomni. Jest jeszcze pan Andrzej z Urzędu, który bardzo nam pomaga.
   Mój udział w tym pomaganiu jest bardzo skromny. Lubię tworzyć, więc to dla mnie czysta przyjemność. Joanna, jest kobietą od "pomysłów"

   Usuń
 2. Wciagnelo Was z kretesem! Ale gdyby nie to wielkie Wasze zaangazowanie, entuzjazm i pomoc ludzi z Waszego otoczenia, kto wie, jak by sie wszystko potoczylo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sama nie zdziałałabym nic. Dlatego nigdy nie "zaprzyjaźnię" się z ludźmi, którzy tylko sobie "przypinają ordery" twierdząc, że wszystko to ich zasługa. Za Każdym sukcesem, pomysłem, działaniem stoi wiele ludzi. Nigdy pojedynczy człowiek.

   Usuń
 3. Piękna sprawa, widząc Twoje i innych wielkie zaangażowanie nie może nie udać się.
  To są dobre pomysły i takich potrzeba, że ludzie zobaczyli, że można coś zrobić dla siebie ale i dla innych też, że kultura w każdej postaci może jednoczyć. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super, nie moge sie nadziwic. Mysle ze wciaz nie doceniasz siebie Graszko :-)

  OdpowiedzUsuń